• 1982'den Göztepe'nin ilk ve tek Karadeniz Pidecisi
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
    • Tel: 360 1 678
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Hakkımızda

gökşin diyor ki:
Pide için yıllardır tek adresimiz Köşem'dir. Bağdat Caddesinden istasyona çıkan caddede hemen sağ köşede kalır ve ufacık bir dükkandır. Bana göre yaptıkları pidelerin en büyük özelliği kullanılan malzemelerin bolluğu, pidenizdeki kaşarın sertleşmemiş veya kurumamış olması. Pidenin üstüne sürülen tereyağı gibi bütün malzemeler (trabzon peyniri, kaşarı, kavurması vs.) özel getiriliyor. Pidenizi açık ve kapalı isteyebiliyorsunuz. Deneyin, bana teşekkür edeceksiniz :)
13.09.2007 15:47:00
dely diyor ki:
Gökşin'in yorumuna %100 katılmamak elde değil. İddaa ediyorum İstanbul'un en güzel pidesi burada yapılıyor...
23.09.2007 21:53:00
Cienciano diyor ki:
Burada okuduğum yorumlar üzerine dün akşam burada yemek yedim. Lahmacunu fena değildi.. Kaşarlı kavurmalı pidesinin ise lezzeti pek hoşuma gitmedi. Kavurmanın tadı bir garipti. Bir kere daha gidip bu sefer kaşarlı pastırmalı veya kaşarlı sucuklu pidesini tatmayı düşünüyorum. Kesin yorumumu ondan sonra yapacağım. Pideden sonra gelen sütlaca ise ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Üzerinde bol fındıkla servis ettikleri sütlaç tek kelimeyle muhteşemdi.
23.10.2007 09:59:00
akkan diyor ki:
Bu cumartesi(29.03.2008)Kapalı Karadeniz pidesi kıymalı,yumurtalı yedim.Ama orda yuvarlak pide içine sadece tereyağ ve yumurta ile yapılan bir pidesi var.Aklım onda kaldı.
Pideler gayet lezzetli ve servis çok iyi idi.

31.03.2008 11:46:00
akkan diyor ki:
En sonunda dün Tereyağlı pidesini yedim.Normalde sadece tereyağ ve yumurta ile yapılıyor,ama ben çok az peynir ve çok az kavurma ilave ettirdim.Garsonlar ne isterseniz hemen yerine getiriyorlar.Ustada sakin saat olduğu için bütün hünerini göstermiş.Müthiş leezetli bir şey olmuş.Ama bu sıcak havalarda dikkatli olmak lazım.Çünkü biraz ağır oluyor.Bafra pidesini de çok güzel yapıyorlar.Birde beklerken minik sıcak pide parçaları ile kendi özel tereyağlarndan tattırıyorlar.Kısaca bu tarafta pidenin adresi denilebilir.
20.07.2008 10:40:00
serdar34 diyor ki:
Kendimi bildim bileli Göztepe'de yaşıyor ve bu mekanın belki defalarca önünden geçmiş olmama rağmen, ilk defa geçtiğimiz Cuma (28.11.08) akşamı buraya gelmeme vasıl olan bu siteye ve yurtdışından gelerek "dışarılarda lahmacun pide" yemek istediğini vurgulayan sevgili bacanağıma teşekkür ederim. Fiyat olarak uygun, kalite olarak ta gayet iyiler. Servis te hızlı, ve sorunsuz Tek eleştirelecek yönü belki lahmacunlarının küçük olmasıydı. Ama kaşarlı-pastırmalı pidesiyle bu olumsuzluğu da fazlasıyla kapattı.
EKŞİ SÖZLÜK
* göztepe ışıklardakı bu mekan 1984 yılından beri hizmet vermektedir. * yakın çevresinde lezzet pidecisi olarak da bilinir
* bundan bir tane de istasyon caddesinde, goztepe isiklara gelmezden evvel bulabilirsiniz. ufacik bir mekandir. zaten asil gecimini de evlere servisten saglamaktadir. diger isim benzerlerini bilemiyorum ancak
ozellikle trabzon peynirli ve pastirmali pidesi ile burasi ayri bir efsane olmustur. lahmacunlari da citir citirdir ancak pazar gunleri bulamazsiniz. prensip icabi pazar gunleri lahmacun yapmiyorlar.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret72497
Saat